Хоббі та захоплення

Полювання

Полювання здавна вважали заняттям для найсильніших, безстрашних, стійких до негоди чоловіків. З самого дитинства батько залучав мене до споконвічно чоловічих занять, розвиваючи в мені якості, завдяки яким чоловік стає опорою для сім'ї та підтримкою для близьких людей. Полювання - це прояв первісних інстинктів в умовах гармонії природи і виплеску адреналіну, що дає психологічну розрядку, яка накопичилася за трудові дні, а також оздоровчий ефект: цілюще лісове повітря в поєднанні з абсолютним умиротворінням та спокоєм дає позитивний результат для здоров'я.

 

Риболовля

Риболовля для кожного чоловіка - це своєрідний інструмент для зняття моральної напруги. Спокійна гладь води, ласкаві промені вранішнього сонця, які, здавалося б, несміливо тривожать ранкову напівтемряву і танцюючий поплавок на тлі легкої димки - ця картина відома, мабуть, кожному. Риболовля для мене - це спосіб проаналізувати власні думки в усамітненні, прийняти правильні рішення без міської метушні і офісних стін. На риболовлі неймовірно легко не тільки думати і аналізувати робочі моменти, а також легко знаходити вихід зі складних ситуацій, чому сприяє сама природа.

 

Колекціонування історичної зброї

Звичайно ж, захоплення полюванням передбачає під собою інтерес до зброї, але у мене ця зацікавленість розвивається і в іншому напрямку: колекціонування історичної зброї. Це захоплення передбачає під собою не тільки безліч старої зброї, а й великих знань в історії, механізмі та принципі роботи багатьох видів зброї, яке було свідком падіння і слави наших предків. Історична зброя - це не тільки колекція антикваріату, це екскурс у минуле, можливість доторкнутися і зануритися в моменти історичних бойових дій, на мить відчути міць і силу боїв світової історії.

 

Інтернет проекти

Коли робота ще є і хобі - це ідеальне поєднання, до якого прагнуть прийти багато фахівців у всіх галузях діяльності та розвитку людства. Мені пощастило трохи більше за інших - моя робота дозволяє мені не тільки утримувати сім'ю в достатку, а й приносить мені неабияке задоволення, підштовхуючи до нових досягнень, до виконання нових цілей, можливості самореалізації, вдосконалення і розширення власних професійних навичок. Моя робота - це мій внесок в розвиток власної особистості як фахівця, а так само можливість донести до громадськості необхідну і корисну інформацію.